Bardzo dobry kurs (lip bumper), jasno i obszernie wyjaśniona zasada działania lip-bumpera, ćwiczenia praktyczne niezbędne przy nauce stosowania tej metody leczenia. Widać duże doświadczenie wykładowcy i zaangażowanie w rozpropagowanie tej metody. Pan doktor bardzo cierpliwy i pomocny w wyjaśnianiu wątpliwości, cenię też odwagę przyznania się do niepowodzeń- ku przestrodze dla innych. Będę polecać kurs lekarzom zajmującym się ortodoncją.

Lek. dent. Dorota Jasnosz-Natkaniec, specjalista ortodonta

Rzetelny, praktyczny kurs(lip bumper). Dziękuję 😊

Lek. dent. Anna Lubecka

Lip-bumpery są tym czego szukałam. Konkretna, logiczna i prosta metoda na rozbudowę dolnego łuku, a w połączeniu z GMD na górze – 99% wyleczalność większości pacjentów. Zaczynam stosować od poniedziałku.

Lek. dent. Ewa Radochońska

Wspaniały kurs (lip bumper) bardzo dużo ciekawych informacji, bardzo przyjazna partnerska atmosfera. Temat kursu wyczerpany, doktor Dominik udzielił odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Czekam na kolejne szkolenia.

Dr n. med. Ewa Jabłońska-Stencel

Doktor dzieli się nie tylko swoimi powodzeniami w leczeniu, ale również pokazuje błędy w leczeniu, na które musimy uważać. Doktor w zrozumiały sposób pokazuje doginanie lip bumpera i odpowiada cierpliwie na każde pytanie.

Lek. dent. Magdalena Sokołowska

Bardzo dziękuję prowadzącemu za pokazanie, że też jemu czasem zdarzają się niepowodzenia. Jest to niesamowicie budujące, że wielkim też zdarzają się trudności w drodze na szczyt. Czuję się zmotywowana do dalszego rozwoju.

Lek. dent. Katarzyna Kolber

Rzeczowe szkolenie (lip bumper) otwierające głowę na istniejące problemy ortodontyczne i dające odpowiedzi na ich rozwiązanie. Polecam serdecznie.

Lek. dent. Piotr Przeździak

Wyczerpująco omówiona, przydatna nowa wiedza. Leczenie (lip bumper) z poszanowaniem dróg oddechowych i rysów twarzy. Teraz tylko wdrożyć.

Lek. dent. Dorota Wojewoda-Włodarz

Bardzo ciekawy kurs (lip bumper), wnoszący wiele nowego do mojego myślenie, o planowaniu leczenia ortodontycznego.

Lek. dent. Anna Grabczak

Bardzo dobre szkolenie (lip bumper) przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Z pewnością przyjadę na kolejne.

Lek. dent. Małgorzata Prochasek

Ciekawy kurs (lip bumper) dający większą możliwość leczenia.

Lek. dent. Dariusz Radziszewski

Bardzo satysfakcjonujące szkolenie (lip bumper).

Lek. dent. Anna Gołda

(+) Bardzo dobry dobór miejsca kursu- blisko dworca, fajne warunki sali wykładowej, bardzo praktyczny charakter kursu (lip bumper)- konkretne umiejętności i wiedza przekładająca się na pracę kliniczną.
(-) Zbyt dużo niemerytorycznej dyskusji ze strony uczestników- strata czasu i chaos, trochę niedostatek kontroli nad zajęciami praktycznymi- ciężko opanować umiejętność dogięcia poprawnego w trakcie kursu i sporo wątpliwości.

Lek. dent. Katarzyna Stefaniak

Bardzo satysfakcjonujący kurs( lip bumper).

Lek. dent. Grzegorz Szulejko

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, momentami mi się dłużyło, ale doktor podchodzi bardzo indywidualnie.

Lek. dent. Anna Jelitto

Kurs(lip bumper) otwiera oczy na pewne sprawy. Metoda pozwala rozwiązać dużo problemów ortodontycznych. Na kursie powinno być mniej osób- max 15. W skrypcie powinny być wszystkie pokazywane slajdy podczas kursu. Na plus jasne wskazówki i schematy.

Naturalna, fizjologiczna metoda rozbudowy łuków zębowych.

Lek. dent. Joanna Zawieska-Niekludow

Dużo praktyki, omówienie tematu szczegółowo, ćwiczenie praktyczne doginania lip bumpera.

Lek. dent. Joanna Kuboń

W jasny i klarowny sposób przedstawiono wskazania, metodę dogięcia lip bumpera i powikłania, czyli wszystko co trzeba.

Lek. dent. Natalia Borek, specjalista ortodonta

Bardzo szeroki zakres wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Magdalena Molska, specjalista ortodonta

Warto rozwijać wiedzę, która pozwala leczyć najmłodszych pacjentów dbając o ich drogi oddechowe (!) oraz estetykę twarzy. Prowadzący w przystępny i bardzo jasny sposób przekazuje wiedzę i swoje doświadczenie.

Lek. Dent. Katarzyna Gniewaszewska

Rewelacyjny przekaz (kurs ortotropia). Nowe spojrzenie na leczenie ortodontyczne pokazujące nie tylko leczenie objawowe, ale także, leczenie przyczynowe.

Lek. Dent. Aleksandra Dąbrowska

Dobra biologiczna metoda dla małych pacjentów (ortotropia), wprowadzę ją w swoim gabinecie. Cenna część kursu przeprowadzona na sobie, daje wiedzę co do odczucia pacjenta.

Lek. Dent. Karolina Łabędowicz-Gdula specjalista ortodonta

Kurs (ortotropia) i wcześniej przeczytana książka dr J.Mew przekonał mnie do tej drogi leczenia wad zgryzu.

Lek. Dent. Katarzyna Wędkowska

Możliwość patrzenia na pracę doktora, bezpośredni kontakt z pacjentem a także możliwość dopasowania aparatu, jest olbrzymim atutem szkolenia. To początek bardzo trudnej, ale wartościowej drogi (kurs ortotropia).

Lek. Dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Przemiły wykładowca z poczuciem humoru, znakomicie przekazana wiedza (kurs ortotropia).

Lek. Dent. Peter Srebrić

Bardzo podobał mi się kurs (ortotropia) od strony merytorycznej jak i praktycznej. Prowadzący chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia praktyczne z pacjentami bezcenne i bardzo niszowe, jeśli chodzi o kursy w Polsce. Polecam 😊

Lek. Dent. Marta Kotowicz

Ortotropia cz.2. Kurs bardzo praktyczny, dr Dominik Piskorski udziela odpowiedzi i wskazówki odnośnie leczenia pacjentów aparatami bioblok. Kurs pozwala wdrożyć aparaty bioblok do swojej praktyki.

Lek. Dent. Katarzyna Ratyńska-Afek, specjalista ortodonta.

Ortotropia cz.2. Prowadzący wyczerpał tematykę kursu.

Lek. Dent. Maria Matlok, specjalista ortodonta

Kurs (ortotropia) przedstawia filozofię i leczenie przyczynowe wad zgryzu.

Lek. Dent. Izabella Żarnawska, specjalista stomatologii ogólnej

Bardzo ciekawy temat, innowacyjne podejście do leczenia wad zgryzu u dzieci. Jasne i logiczne leczenie dotyczące nie tylko „prostowania zębów” ale przede wszystkim poprawiające drożność dróg oddechowych, tym samym komfort życia dzieci. Holistyczne podejście do problemów pacjenta i leczenia.

Lek. Dent. Joanna Górkiewicz

Kurs (ortotropia) bardzo interesujący, zwracający uwagę na wiele aspektów, od postawy ciała po oddychanie. Leczenie pokazane jest od strony praktycznej. Doktor Piskorski jest otwarty na zadawanie pytań i odpowiada na nie z wielką starannością. Ortotropia zmusza do przemyśleń nad przyczynami a nie tylko skutkami problemów ortodontycznych. Wymaga dużej i wieloletniej współpracy pacjenta, ale zapewnia pełną opiekę i jest dla pacjenta najlepsza.

Lek. Dent. Agnieszka Mączkowiak

Ortotropia to jedyna słuszna droga, aby dzieci były piękne i zdrowe. Wiedza niezbędna każdemu lekarzowi, przekazana w bardzo przystępny sposób.

Lek. Dent. Katarzyna Gniewaszewska

Nadchodzi rewolucja! Widzę przyszłość w terapii dzieci tą metodą (ortotropia). Wierzę, że niebawem stanie się standardem, bo podchodzi do leczenia pacjenta holistycznie.

Lek. Dent. Katarzyna Schütz

Kurs doskonale zorganizowany. Prowadzący z dużą wiedzą i doświadczeniem wyjaśnił podstawy ortotropii. Doktor Piskorski ma niebywałą cierpliwość do pacjentów i rodziców, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

Lek. Dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Ortotropia cz.2. Doskonały kurs. Możliwość podpatrzenia dr Dominika w jego codziennej pracy – rzecz bezcenna. Kurs mocno skupiający się na praktyce – praca z pacjentami, samodzielne aktywacje aparatów, naprawy. Ortotropia daje nam narzędzie, dzięki któremu możemy zacząć leczenie naszych pacjentów już bardzo wcześnie, w wieku 6-7 lat. To nowe spojrzenie na ortodoncję, gdzie nie skupiamy się tylko na prostych zębach, lecz naszym głównym celem jest poprawa postawy ciała, nauka prawidłowego oddychania, kreacja pięknej twarzy dziecka. Bardzo dziękuję za wiedzę, którą nam przekazałeś.

lek.dent. Joanna Sopata

Na kursie u Dr Dominika jestem już piaty raz. Za każdym razem jest to bardzo inspirujący czas. Dominik zaraża swoja pasją, jaką jest wczesne leczenie dzieci, i co najważniejsze dla mnie szersze spojrzenie na leczenie, którego celem są nie tylko proste zęby. Zdrowy oddech, szerokie drogi oddechowe, zamknięte usta, właściwa postawa języka to elementy, na temat których dużo dyskutowaliśmy na kursie. Do tego mnóstwo czasu na praktyczny aspekt naszej pracy – doginanie drutów, naprawy klamer, dopasowywanie aparatów u dzieci i u siebie. Choć już jakiś czas pracuję bioblokami skorzystałam z wielu praktycznych wskazówek, żeby udoskonalić swoje działania.

Lek.dent. Kamila Wasiluk

Ortotropia cz 2. Niesamowity kurs łączący teorię z praktyką. Spotkanie pobudzające apetyt na wiedzę 🙂 Chciałoby się więcej i więcej ! Uzyskałam odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań związanych z OT. Wiem jak informować i motywować pacjentów, prawidłowo planować leczenie, przeprowadzać aktywację, a nawet samodzielnie poradzić sobie z awarią aparatu. Jak zwykle nie mogę doczekać się kolejnej części. Szczególne podziękowania dla dr Dominika Piskorskiego za dzielenie się wiedzą i pasją – z pasją! Mieć takiego Mentora – bezcenne! Do zobaczenia!

lek. stom. Kinga Jóźwiak

Ortotropia cz.1. Przeciekawy temat. Mam poczucie, że stanąłem na brzegu oceanu i Dominik jest moim Kolumbem. Dużo pracy ale trzeba odkryć tę Amerykę aby naprawdę pomagać pacjentom.

Lek. dent. Andrzej Demus

Kurs (Ortotropia cz.1), idealnie zorganizowany, prezentuje holistyczne podejście do pacjentów. Umożliwił mi spojrzenie całościowe na „małych pacjentów” i jak wpływać na rozwój twarzoczaszki od momentu narodzin dziecka. Ciekawy ponieważ łączył w sobie elementy teorii i praktyki.

Dr n.med. Katarzyna Bindek-Sypień

Ortotropia cz.1. Metoda odpowiada na wiele pytań dotyczących leczenia pacjentów z tw długą twarzą i kotroli wymiaru pionowego. Daje narzędzie do wczesnego leczenia pacjentów z nieprawidłową postawą i z dysfunkcjami oddychania.

Dr n.med. Patricia Deregowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Ortotropia zmienia spojrzenie na całą ortodoncję – od diagnostyki przez prowadzone leczenie do retencji i stabilności. Pokazuje jak rozwiązać rzeczywiste problemy pacjentów poprawiając ich komfort życia i dając szansę na ładniejszy wygląd i stabilny zgryz.

Lek. dent. Karolina Olczak.

Ortotropia to zupełnie nowe podejście, rewolucyjne spojrzenie na przyczyny wad zgryzu oraz ich zapobieganie. Serdecznie polecam ten kurs oraz zgłębianie ortotropicznych tajników 😊

Lek. dent. Maria Radziwilska

Bardzo interesujący kurs, którego treść na pewno zastosuję w leczeniu ortodontycznym.

Lek. Dent. Agnieszka Żmijewska

Metoda dla mnie jasna i zrozumiała, dużo praktycznych porad, które będę wykorzystywała w praktyce.

Lek. dent. Monika Zagrobelny, specjalista ortodonta

Wartość merytoryczna ogromna.

Lek. dent. Katarzyna Hały

Temat kursu omówiony bardzo dokładnie. W razie problemów prowadzący chętnie pomagał i tłumaczył praktyczne elementy kursu. Duży plus za humor prowadzącego.

Lek. dent. J.G.

Kolejny bardzo ciekawy, życiowy kurs (GMD), po którym wprowadzę nowe rozwiązania do codziennej praktyki!

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Kurs GMD. Bardzo mi się podobało, jestem bardzo zadowolony, zamierzam uczestniczyć w kolejnych szkoleniach.

Lek. dent. Dariusz Dąbrowski

Jak zwykle temat omówiony został w bardzo przystępny sposób i dokładnie.

Lek. dent.

Kolejny znakomity kurs (GMD), który uczy jak rozwiązywać problemy pacjentów, a nie kamuflować ich wady.

Lek. dent. Katarzyna Breja-Chaciak

Kurs (Lip Bumper) dr Piskorskiego jest świetnie zorganizowany pod względem ćwiczeń praktycznych. Duża ilość prezentowanych przypadków zachęca do stosowania techniki CAD. Doktor chętnie dzieli się wiedzą, mówi nie tylko o zaletach leczenia tą metodą ale o trudnościach jakie możemy spotkać. Doceniam szczerość doktora.

Lek. dent. Iwona Blajer

Świetny, bardzo praktyczny kurs (Lip Bumper) z szerokim omówieniem przypadków. Polecam wszystkim lekarzom, którym zależy na trwałych efektach leczenia ortodontycznego Brawa dla dr Piskorskiego za poczucie humoru! Do zobaczenia na kolejnym kursie!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Kurs (Lip Bumper) bardzo przejrzysty, wykładowca odpowiadał na wszystkie pytania. Metoda leczenia daje super efekty, przepiękne uśmiechy.

Lek. dent. Magdalena Najder

Metoda bardzo logiczna, dająca bardzo dobre efekty. Mam nadzieję, że uda mi się ją wprowadzić do swojej praktyki.

Lek. dent. Joanna Kaniewska

Kurs (Lip Bumper) przeprowadzony bardzo sprawnie, każdy miał możliwość sprawdzenia swoich możliwości.

Lek. dent. Iwona Kowalska

Bardzo ciekawy i potrzebny kurs (Lip Bumper).

Lek. dent. Małgorzata Bystrzycka

Kurs dobrze zorganizowany, dużo praktycznej wiedzy.
Lek. dent. Hanna Markowska

Lek. dent. Hanna Markowska

Bardzo ciekawy kurs (Lip Bumper) dający możliwość wprowadzenia nowego narzędzia do codziennej praktyki.

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Bardzo dobry kurs. Wszystkie zagadnienia zostały wytłumaczone w jasny i przystępny sposób. Technika leczenia do wykorzystania od poniedziałku w gabinecie. Dużo praktycznych informacji.

Lek. dent.

Metoda rewelacyjna. Trudna w zastosowaniu, wymaga umiejętności manualnych i doskonalenia.

Lek. dent. specjalista ortodonta.

Kurs dobrze zorganizowany, jasno i klarownie przekazana wiedza.

Lek. dent.

Super kurs! (Ortotropia cz.1) Już się nie mogę doczekać kolejnego. Jeszcze daję sobie czas na ogarnięcie książki i tego co nam przekazałeś. O zaplecze naukowe trzeba zadbać bo sam zapał to wciąż za mało. Będzie pot, krew i łzy… Mam nadzieję, że coś z tego będzie, jestem bojowo nastawiona. Może manualnie mam lekką przewagę ale jak widzę niektóre dziewczyny, które były na kursie miały dobry poziom z orto i stawu. Muszę to wszystko nadrobić… Dobrze, że jesteś i chce Ci się nas edukować ☺

Lek. dent. Kinga Jóźwiak-Gorbaczewska

Ortotropia cz.1 – to kolejny kurs dr Piskorskiego, w którym uczestniczyłam. Kurs przygotowany na najwyższym poziomie pod względem teoretycznym oraz praktycznym. Ogromną zaletą jest możliwość podejrzenia doktora w jego codziennej pracy. Czekam na kolejne części. Polecam.

Lek. dent. Joanna Sopata

Ortotropia to metoda, która pozwala leczyć dzieci aparatami już w wieku 7-8 lat. Dzięki niej można kreować piękną twarz dziecka i poprawić jego jakość życia poprzez poszerzanie dróg oddechowy i prawidłową postawę. Upewnia mnie to, że jest metoda, którą chcę leczyć swoich pacjentów. Właśnie otworzyła się przede mną wspaniała droga. 💜💜💜Dziękuję bardzo za chęć dzielenia się tajnikami swojej wiedzy i za odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań.

Lek.dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Ortotropia cz.1. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i dużą ilość wiedzy przekazanej w prosty sposób. Jestem pod wielkim wrażeniem. Teraz mam kolejne narzędzie w ręku. Kiedyś czekałam z rozpoczęciem leczenia u takich dzieciaków ,a teraz już wiem i już będę leczyć. Rozpoczął się nowy rozdział w moim ortodontycznym życiu. Jestem Ci Dominik wdzięczna za wiedzę która nam przekazałeś.

Lek.dent. Maria Matlok, specjalista ortodonta

Ortotropia – dla mnie nowe spojrzenie na ortodoncję, nie myślmy tylko o zębach, ale o pięknym rozwoju całej twarzy, postawie ciała i prawidłowym oddychaniu u dzieci. Dobrym pomysłem było zalecenie przeczytania książki Johna Mew przed kursem. Dzięki temu kurs mógł być głownie praktyczny. Obecność żywych pacjentów, to ogromny atut, a także pokazanie błędów i to czego unikać. Metoda skomplikowana, ale w końcu dająca szansę na holistyczną, zdrową ortodoncję od najmłodszych lat. Czuję się zmotywowana do działania.

Lek.dent. Kamila Skrzyszewska

Ortotropia cz.1. Kurs praktyczny, otwierający nowe horyzonty w pracy zawodowej.

Lek.dent. Anna Wojciechowska

Rewelacyjny kurs (GMD), który całkowicie zmienił moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Świetnie poprowadzony z opisem własnych przypadków. Jestem pewna, że zdobyta wiedza da mi wiele satysfakcji w pracy, z pewnością docenią ją moi pacjenci. Polecam!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Kolejny doskonale poprowadzony kurs (GMD). Bardzo trudne zagadnienia przedstawione w klarowny sposób. BRAWO!

Lek. dent. Adrianna Haneczka

Kolejny raz strzał w dziesiątkę. Rewelacja! (GMD)

Tech. dent. Edyta Kaszyńska

Zawsze czegoś można się dowiedzieć i usystematyzować wiedzę i tak było na tym kursie (GMD).

Lek. dent. Andrzej Demus

Kurs merytoryczny (GMD), bardzo ciekawy sposób prezentacji. Jedyny mankament to wysoka cena.

Lek. dent. Hanna Monika Markowska

Metoda zachęca do zagłębienia się w temat. Wykładowca bardzo bezpośredni, nie owija w bawełnę, konkretny z poczuciem humoru, nie ubarwia. Wykład ciekawy bez momentów uśpienia 😊

Lek.dent. Elżbieta Zgłobicka

Świetny kurs, wiele praktycznych informacji i umiejętności. Prowadzony w bardzo przystępny sposób. Gorąco polecam.

Lek.dent. Katarzyna Kępa

Gratuluję, bardzo jasno i prosto przedstawiony temat, przede wszystkim coś dla techników.

Edyta Kaszyńska technik dentystyczny

Doktor zachęcił mnie do dalszego rozwoju w kierunku ortodoncji, z przyjemnością zjawię się na kolejnych kursach.

Lek.dent. Adrianna Haneczka

Metoda bardzo logiczna, podoba mi się koncepcja rozbudowy łuków zębowych i niwelizacji na końcu leczenia. Do zastosowania w praktyce.

Lek.dent. Kinga Bednarczyk

Doktor w ciekawy i prosty sposób przedstawił leczenie lip bumperami i niuanse ważne przy doginaniu, szczególnie ważne dla osób zaczynające swoją przygodę w tym temacie.

Lek.dent. Joanna Niedenthal

Ciekawy kurs, mam nadzieję, że zyskam kolejne narzędzie do leczenia moich pacjentów.

Lek.dent. Ewa Puchalska specjalista ortodonta

Ciekawy kurs, w którym główny nacisk położony jest na przyczynę powstania wad zgryzu i zapobiegania nawrotom. Interesująca dyskusja poszerzająca horyzonty.

Dr n.med Paulina Mikłasz

Było super! Czekam na więcej!!!

Lek. dent. Anna Jakubowska

Metoda trudna, ale na pewno do nauczenia. Najtrudniejszy kurs (Planowanie, fninishig, retencja) w porównaniu do wcześniejszych szkoleń (Lip Bumper i aparat GMD).

Lek. dent. Anna Pawełek-Chmarzyńska, specjalista stomatologii dziecięcej

Trzeba uczyć się całe życie. Najważniejsza jest stabilność leczenia. Metoda bardzo przekonująca.
Lek. dent. Marzena Śmiechowicz, specjalista stomatologii ogólnej

Lek. dent. Marzena Śmiechowicz, specjalista stomatologii ogólnej

Merytorycznie wartościowy kurs. (Planowanie, finishing, retencja)

Dr n.med. Anna Wika

Temat był trudny ale wyjaśniony w zrozumiały sposób.

Lek. dent.

Kurs godny polecenia, bardzo dużo wskazówek praktycznych. Metoda wydaje się być rewelacyjna. Dr n.med. Katarzyna Borycka ortodonta

Dr n.med. Katarzyna Borycka, ortodonta

Super!

Dr n.med. Anna Wika

Kurs spełnił moje oczekiwania. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Prowadzący rzetelnie odpowiadał na wszystkie pytania.

Tech. dent. Monika Zawadzka

Cudownie, że była szansa na pracowanie łukiem podniebiennym! Wielu proponuje ich stosowanie, ale mało kto pokazuje jak!

Lek. dent.

Niewiarygodne, ale zobaczyłam, że prawdziwe.

Lek.dent.

Polecam bardzo wartościowy kurs z ortotropii. Warto znać metody leczenia dzieci, które nie tylko zapewniają proste zęby i piękny uśmiech, ale przede wszystkim ładne twarze. Na kursie można poznać techniczne aspekty pracy z aparatami, nauczyć się jak motywować rodziców i dzieci do współpracy w leczeniu. Świetne jest to, że ta metoda kładzie nacisk na przyczynę rozwoju wad zgryzu i w leczeniu prowadzonym w ten sposób te przyczyny staramy się wyeliminować.

Lek. stom. Kamila Wasiluk

Kurs bardzo ciekawy, dający powód do przemyśleń i zastanowienia nad dotychczasową pracą. Zastosuję na 100%, bo wszystko co Pan Doktor mówił o nawrotach, także potwierdzam.

Lek.dent. Małgorzata Winiecka specjalista ortodonta

Świetny kurs, merytorycznie dobrze przygotowany, informacje na pewno do zastosowania w praktyce.

Lek.dent. Anna Kuc specjalista protetyk

Bardzo ciekawy kurs, dużo wiedzy. Świetnie, że doktor nie przemilczał powikłań oraz odpowiadał na pytania.

Lek.dent. Iwona Warcaba

Metoda bardzo logiczna, ekspansja łuków jest możliwa w prawie każdym przypadku i bardzo korzystna dla zdrowia pacjenta.

Lek.dent. Iwona Iwanowicz

Kurs bardzo merytoryczny, przejrzysty, mimo że metoda jest trudna, to została jasno przedstawiona.

Lek.dent. Martyna Czerkies

Kolejna odsłona metody, która zmienia spojrzenie na ortodoncją. Zwraca uwagę na kwestie pomijane w „tradycyjnym” leczeniu.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Nie mogę się doczekać kiedy zastosuję tę wiedzę w praktyce.

Lek.dent. Aleksandra Botwicz specjalista stom. ogólnej

Bardzo pozytywna inspiracja, nie tylko ortodontyczna ale też dotycząca diety!

Lek. dent. Martyna Czerkies

Kurs ciekawie prowadzony. Dużo przypadków klinicznych leczonych metodą CAD i informacji praktycznych jakich błędów unikać.

Lek. dent. Monika Trochimiuk

Kurs doskonały, pozwolił mi spojrzeć na ortodoncję z innej perspektywy. Bardzo praktyczny, wnoszący do codziennej praktyki ortodontycznej wiele nowych i bezcennych wiadomości.

Lek. dent. Urszula Zasowska Specjalista ortodonta

Metoda CAD jest bardzo pomocna w leczeniu trudnych przypadków ortodontycznych. Doktor w zrozumiały i przystępny sposób uczy kursantów, dając sporo bardzo cennych własnych obserwacji.

Lek. dent. Michał Trochimiuk

Jestem bardzo zadowolona z kursu, dyskutowaliśmy na tematy, które w ortodoncji są pomijane. Oby więcej takich szkoleń!

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Chylę czoła, że prowadzący podzielił się z nami własnymi błędami. To jest zawsze bardzo pouczające. Piękne zdjęcia! Konsekwentna dokumentacja!

Lek. dent. Dorota Owczarczak specjalista protetyk

Moja metoda leczenia, gdyż powoduje reedukację mięśni.

Lek. dent. Joanna Brzuska

Zamierzam stosować w praktyce. Wiele cennych informacji.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać metodę CAD. Zamierzam stosować ją w mojej praktyce. Jest jednocześnie bardzo prosta i skomplikowana. Mam zamiar ją ćwiczyć aby móc stosować u większości pacjentów. Dziękuję za kurs praktyczny i cenne uwagi.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Nowoczesne podejście do ortodoncji. Cieszę się, że trafiłam na ten kurs, wiem w jakim kierunku chcę się szkolić dalej i jaką metodą pracować.

Lek. dent. Alicja Ramsz

Kurs przejrzysty, ciekawy, wykładowca bardzo sympatyczny.

Lek. dent. Gertruda Jaksina

Bardzo ciekawy i wyczerpujący kurs, tylko za mało czasu na ćwiczenia doginania LB. Mam nadzieję, że wykorzystam w praktyce skutecznie.

Lek. dent. Agnieszka Żmijewska

Gratuluję fantastycznych opisów leczenia oraz otwartej głowy.

Lek. dent. Wioletta Szewczyk

Dużo informacji praktycznych i wiedzy merytorycznej. Wiedzę ze szkolenia wdrożę w swojej firmie od zaraz. Kurs świetny. Dziękuję za szkolenie.

Mgr tech. dent. Anna Matysek

Kurs metodyczny i wartościowy do wykorzystania w praktyce.

Lek. dent. Edyta Mazur specjalista ortodonta

Cieszę się, że kurs obejmuje istotne zagadnienia, co pozwoli nam skutecznie leczyć naszych pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Bardzo zrozumiałe przedstawiona aktywacja TPA w trzech płaszczyznach.

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Bardzo obiecująca metoda. Liczę, że podołam by stosować ją w swojej praktyce, nauczona że leczenie ekstrakcyjne zazwyczaj nie kończy się dobrze.

Lek. dent. Katarzyna Goraj

Prowadzący przystępnym językiem tłumaczy zagadnienia ortodontyczne z szacunkiem dla osób na różnym stopniu zaawansowania. Nie wykluczam, że będę stosować technikę CAD.

Lek. dent. Małgorzata Bała

Fajne, ciekawe uzupełnienie kursu dr Greenfielda. Lekcja cierpliwości i dużo praktycznych wskazówek.

Lek. dent. Mateusz Borowy

Metoda logiczna, uzasadniona, obiecująca szczególnie dla młodych pacjentów, u których nie chcemy za wcześnie zakładać aparatów stałych.

Lek. dent. Beata Chmielewska

Wiadomości rzetelnie i uczciwie przedstawione. Dziękuję za pokazanie błędów i niepowodzeń i otwartość w dyskusji.

Lek. dent. Olga Szkudlarz

Kurs przeprowadzony w profesjonalny sposób. Metoda przekonuje mnie, mam zamiar wykorzystać ją w codziennej praktyce. Proponuję przedłużyć kurs o kolejny dzień.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Kurs pokazuje inne spojrzenie na tradycyjną ortodoncję.

Lek. dent. Grochala Piotr

Bardzo polecam.

Lek. dent. Katarzyna Starska

Metoda trudna ale bardzo logiczna.. Doktor uświadamia, że pracujemy na żywym pacjencie a nie na drewnianym kołku.

Lek. dent. Marzena Głębocka, protetyk

Dr Piskorski mówi o zaletach i wadach metody CAD, pokazuje swoje błędy na przypadkach z przeszłości i przestrzega jak ich nie popełnić. Jak zwykle ćwiczenia praktyczne z doginania łuków znakomicie wytłumaczone.

Dr Piskorski mówi o zaletach i wadach metody CAD, pokazuje swoje błędy na przypadkach z przeszłości i przestrzega jak ich nie popełnić. Jak zwykle ćwiczenia praktyczne z doginania łuków znakomicie wytłumaczone.

Pomimo faktu, że tkwię w CAD po uszy od pięciu lat, mogłam wyłowić kilka cennych perełek. Szacunek. Kawał dobrej roboty w trakcie i jeszcze więcej pracy włożonej w kurs

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper). Całkowicie odmienne spojrzenie na sposób leczenia. Coś co większości wydaje się niemożliwe, okazuje się całkiem realne. Wiedza na pewno warta wykorzystania.

Lek. dent. Joanna Ruśniak

Bardzo intensywnie wykorzystanie czasu na wiedzę i praktykę. BRAWO!!! Kurs bardzo dobry, chcę jak najszybciej wprowadzić LB do mojej praktyki. Metoda warta polecenia i zastosowania.

Lek dent. Małgorzata Marek-Tołpa

Dużo dokładnie omówionych przypadków. Doktor wykazał się dużą cierpliwością pokazując miliony razy doginanie Lip Bumpera.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Doskonała tematyka, daje nadzieję na praktyczne zmiany w myśleniu ortodontycznym.

Lek. dent. Katarzyna Schutz

Bardzo ciekawy kurs. Dużo czasu na ćwiczenia praktycznych umiejętności. Mam zamiar prowadzić swoich pacjentów w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Bardzo dobry kurs. Dobra organizacja. Godny polecenia.

Lek. dent. Anna Pawełek

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, dużo cennych wiadomości do wykorzystania od zaraz.

Lek. dent. Beata Wojas

Metoda warta zastosowania. Kolejne narzędzie do uzyskania satysfakcjonujących wyników leczenia.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek

Metoda niedoceniana, wspaniałe narzędzie do zaniedbanych, zwężonych przypadków.

Lek. dent. Julita Kotula

Bardzo ciekawy kurs, dużo czasu poświęconego na ćwiczenia praktyczne, co pozwoli od razu wprowadzić metodę wśród pacjentów.

Lek. dent. Dorota Ciok-Kowalska

Bardzo dobry kurs. Jestem bardzo zadowolona.

Lek. dent. Halina Suchwałko

Doskonały kurs, świetne przekazana technika leczenia wg CAD.

Lek. dent. Patrycja Helmich

Kurs bardzo dobry, dużo praktycznej wiedzy, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Metoda bardzo mi się podoba.

Lek. dent. Beata Wojas

Metoda bardzo ciekawa, dobrze przedstawiona. Bardzo przydatne omówienie możliwych powikłań a nie jedynie prezentacja sukcesów.

Lek. dent. Maja Pawłowska

Kurs bardzo dobry a metoda podoba mi się i spróbuję leczyć w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Bardzo dobrze rozwinięty temat łuku podniebiennego, zrozumiale wszystko wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Bardzo dobry kurs, dużo wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Anna Pawełek specjalista stomatologii dziecięcej

Metoda zachęca aby ją zastosować.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek, specjalista ortodonta

Rewelacyjny kurs. Wiedza przekazana w bardzo klarowny sposób.

Lek. den. Alicja Jakielaszek

Logiczna koncepcja, przepis na piękny, szeroki uśmiech.

Lek. dent. Julia Świderska

Pan Doktor niesamowicie motywuje do działania. Na pewno metodę CAD wprowadzę do swojej praktyki.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Kolejna porcja wiedzy niezbędnej do codziennej praktyki.

Lek. dent. Anna Czarnocka - Szenawa

Bardzo dobry kurs, świetnej techniki leczenia wg CAD. Dużo dobrej praktycznej wiedzy. Polecam.

Lek. dent. Piotr Rydliński

Ciekawy sposób rozwiązań ortodontycznych. Dobra koncepcja leczenia wad zgryzu.

Lek. dent. Tomasz Soból

Kurs bardzo dobry. Potrzeba dużo czasu aby poznać tę technikę jak dr Dominik.

Lek . dent. Agnieszka Golarz-Nosek, specjalista ortodonta

Jak zawsze prosto, konkretnie i na temat. Bardzo przydatny kurs klinicystom!

Lek. dent. Małgorzata Spiżewska chirurg stom.

Pan Doktor przekazał kolejną ogromną porcję wiedzy, która na pewno będzie wykorzystana w mojej praktyce.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Kurs super, prowadzący zaangażowany i odpowiada na pytania bez zbędnych dygresji.

Lek. den. Anna Zabielska-Soból

Kurs fantastyczny i przede wszystkim praktyczny! Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącego robi wrażenie. Dużo przydatnych wskazówek, które można od razu wcielać w życie.

Lek. dent. Iwona Alancewicz

Nowatorska metoda, zgodna z fizjologią, której nikt inny nie uczy. Czekam na część 2!

Lek. dent. Bartosz Zgorzelski

Pan Doktor daje czadu!

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Bardzo dobry kurs dla każdego stomatologa. Będę polecać wszystkim.

Lek. dent. Anna Wojciechowska

Metoda bardzo logiczna, dająca duże nadzieje na spokojniejszą i bardziej przewidywalną pracę.

Lek. dent. Ewa Zagorzelska

Efekty pacy Doktora – fantastyczne. Kurs pod względem praktycznym i teoretycznym bardzo dobry…

Lek. dent. Katarzyna Matusiak-Hełmecka

Doskonały kurs!

Lek. dent. Hanna Jędrzejczyk

Bardzo dobrze wyjaśnione zasady doginania aparatu Lip Bumper i jego zastosowanie. Na pewno wykorzystam u pacjentów w wieku rozwojowym.

Lek. dent. Agnieszka Topka

Metoda daje doskonałą alternatywę dla leczenia ekstrakcyjnego.

Lek. dent. Katarzyna Januszewska

Kolejny kurs, który zachwyca. Skleja puzzle informacji zdobytych na poprzednich etapach, rozwiewa kolejne wątpliwości i daje odpowiedzi na nowe pytania. Dziękuję.

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Metoda jest genialna! Logiczna – działanie na przyczynę a nie na skutek. Dla lekarza technicznie trudna, sporo szczegółów…Wszystko warte tego, by cieszyć się stabilnym leczeniem w wieloletniej perspektywie.

Lek stom. Agnieszka Romanik

Świetne podsumowanie całego cyklu szkoleń z techniki CAD (cz.3). Metoda, która pozwala zachwycić się ortodoncją na nowo.

Lek dent. Karolina Kacperzak

3 część kursu dr Piskorskiego, to tak jak poprzednie, duża dawka wiedzy, przedstawiona w przejrzysty sposób. Pan Doktor daje dużo praktycznych wskazówek i chętnie i obszernie odpowiada na pytania. Metoda CAD, którą na co dzień stosuję w praktyce nie ma już przede mną tajemnic.

Lek dent. Katarzyna Ratyńska-Afek

Bardzo praktyczny kurs (cz.3). Dominik cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Wykładowca bardzo pewny siebie i mocno przekonywujący do swojej techniki. Przemyślana sekwencja działań.

Lek dent. Elżbieta Orzechowska

Kurs godny polecenia w 100%. Metoda logiczna, do wykorzystania w praktyce. Wiedza przekazana w interesujący sposób.

Lek. stom. Agnieszka Dębicka

Od wielu lat rozwiązuję problemy swoich pacjentów oferując im zintegrowane leczenie. Dzięki ortodoncji CAD mogę realizować kompleksowe plany leczenia w przewidywalny i bezpieczny sposób.

Lek. dent. Marek Milcarz

Bardzo dobry kurs. Technikę CAD powinien poznać każdy ortodonta.

Lek dent. Roman Kiriczenko

Jestem na kursie (LB) po raz drugi i przyjadę na kolejne. Super filozofia, działa, kurs powinien być dwudniowy.

Lek. dent. Małgorzata Spiżewska specjalista chirurg stom.

Bardzo dobra kontynuacja kursu dr Greenfielda. Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i prosty sposób, bez pokazywania „magicznych” aparatów i sztuczek, które działają cuda. Kurs który wymaga praktyki. Sens i jasność metody motywuje do działania.

Lek. dent. Joanna Jastrząbek

Bardzo podobał mi się kurs (cz.1.LB), spełnił moje oczekiwania, będę stosowała tę technikę

Lek. dent. Magdalena Tyńska specjalista ortodonta

Kurs dający bardzo dużo informacji, rozszerza horyzonty i daje możliwość zastosowania metody dla swoich pacjentów zapewniając im stabilne wyniki. Teraz zostało tylko metodę wdrożyć w praktyce 😊

Lek dent Ewa Pawlak specjalista stomatologii ogólnej

Tematyka przedstawiona w sposób zrozumiały, metoda (gdy opanuję doginanie łuku) na pewno uczyni moje życie z ortodoncją łatwiejszym.

Lek dent. Maria Meyer Nadolna specjalista stomatologii ogólnej

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, prowadzący w przystępny sposób wyjaśnia zagadnienie.

Lek. dent. Michalina Szmyd-Łucek

Metoda bardzo dobra i mam zamiar ją stosować. Prowadzący z dużym doświadczeniem. Czekam na cz.2.

Lek. dent. Joanna Brzóska

Prowadzący dr Piskorski z rozległą wiedzą ortodontyczną. Chapeau bas 😊

Lek. dent Emilia Bartczak

Jestem zadowolony z wiedzy, którą otrzymałem. Ciekawe, inne spojrzenie na ortodoncją

Lek. dent. Andrzej Demus

Metoda niedoceniana i nieznana biorąc pod uwagę jej prostotę i korzyści dla pacjenta. Polecam wszystkim lekarzom zapoznanie się z metodą i kurs dr Piskorskiego.

Lek. dent. Oktawian Buczek

Kurs wspaniały. Bardzo dużo praktycznych wiadomości. Miła atmosfera – jak zawsze 😊

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Było dziś jak zawsze 😊, czyli jak na wcześniejszych częściach. Miło, wesoło a przede wszystkim z dużą ilością ciekawych przypadków, interesujących trików i wskazówek. Bardzo podoba mi się krytyczne podejście do własnych przypadków.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Jak zwykle super kurs (cz.3)! Jeden z niewielu wartościowych kursów w jakich uczestniczyłam.

Lek. dent. Martyna Wędrychowicz

Metoda CAD jest doskonałą alternatywą dla wielu przypadków ekstrakcyjnych a kurs jest dobrą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na jej temat.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Lek. dent. Anna Ławniczak

Tematyka bardzo ciekawa i potrzebna dla dopełnienia dwóch poprzednich części. Wszystko omówione zrozumiale i jasno. Bardzo pomocne w codziennej praktyce.

Jak zawsze świetnie prowadzony kurs. Zagadnienia omówione w przystępny sposób. Bardzo dużo praktycznych wskazówek do wykorzystania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Kamila Wasiluk

Z ogromną przyjemnością zgłębiam tajniki techniki CAD.

Lek. stom. Izabella Żarnawska

Kurs (cz.3), który można polecić każdemu lekarzowi, który zajmuje się ortodoncją.

Lek. dent. Joanna Sopata

Czekam na kolejne części kursu!

Lek. dent. Maria Matlok

Bardzo czytelny przekaz. Nacisk na błędy, jeden pokazany błąd szkoli lepiej, niż 10 idealnych przypadków. Bardzo motywujące szkolenie a urok osobisty doktora jest wisienką na torcie dużej wiedzy i doświadczenia.

Lek. dent. Liliana Keller-Szymczyk

Bardzo dziękuję za perfekcyjnie przeprowadzone szkolenie. Kurs oceniam bardzo dobrze, jako jeden z lepszych. Bardzo dużo teorii i praktycznych ćwiczeń. Pan Doktor jest bardzo dobrym wykładowcą. To było dla mnie bardzo owocne spotkanie.

Lek. stom. Urszula Zasowska specjalista ortodonta

Bardzo rzeczowy kurs, który rozwiewa wątpliwości co do leczenia metodą bezekstrakcyjną. Dużo przykładów, które pokazują nie tylko idealne efekty, ale także problemy, które mogą się wydarzyć i sposoby jak sobie z nimi radzić.

Lek. dent. Aleksandra Dąbrowska

Uczestnicząc w cyklu kursów Dominika poznaję profesjonalne spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Rzetelna wiedza i spektakularne rezultaty, które z przyjemnością wdrażam w swojej klinice.

Lek. dent. Marek Milcarz

Bardzo brakowało mi aparatu do dystalizacji, wielokrotnie odmawiałam pacjentom leczenia, ponieważ wiedziałam, że leczenie ekstrakcyjne byłoby krzywdzące dla pacjenta. Szkolenie z GMD rozwiało wiele moich wątpliwości.

Lek.dent. Joanna Dziemiańczyk

Kurs z punktu widzenia technika dentystycznego bardzo przydatny, dużo informacji praktycznych oraz wiedzy merytorycznej.

Inż. tech. dent. Karolina Byczkowska-Wojciechowska

Kurs (GMD) prowadzony bardzo aktywnie i z zaangażowaniem przez Pana Doktora. Metoda CAD jest prosta w swej mechanice, ale wymagająca manualnie. Efekty jakie można osiągnąć zachęcają do wysiłku.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Kurs bardzo dobry, dużo konkretnych informacji do zastosowania w praktyce. Technika CAD – świetna metoda leczenia ortodontycznego z korzyścią dla przyzębia, okluzji i stabilnego wyniku leczenia.

Lek.dent. Piotr Rydliński

Dzisiejszy kurs (GMD) podobał mi się. Szczególnie przypadek z nie do końca dobrym planem leczenia – edukacyjny.

Lek .dent. Agnieszka Sitek

Kurs bardzo jasny i czytelny.

Lek. dent. Agnieszka Łęczycka-Braun

Kurs (LB) wspaniały! Bardzo dokładna część teoretyczna, pokazująca inne spojrzenie na ortodoncję. Część praktyczna – wstępnie przygotowująca do samodzielnej pracy z Lip Bumperam.

Lek.stom. Urszula Zasowska, specjalista ortodonta

Metoda (CAD) podnosi jakość mojej pracy. Jest fantastyczna!

Lek.stom. Klaudia Zaremba specjalista ortodonta

Kurs (LB) świetnie poprowadzony, podobało mi się, że zostały pokazane przykłady powikłań jakie mogą wystąpić w trakcie leczenia.

Lek. dent. Agnieszka Sitek

Kurs (LB) ciekawy, praktyczny, sprytne rozwiązania.

Lek.dent. Tomasz Soból

Kurs (GMD) bardzo ciekawy, mnóstwo omawianych przypadków. Praktyczne rozwiązania konkretnych problemów. Metoda logicznie uzasadniona.

Lek. dent. Michał Korzan

Metoda i kurs super! Czuję niedosyt, jeśli chodzi o deprogramację i ekwilibrację ale może po prostu muszę zapisać się na 3 część i wszystko się rozjaśni

Lek. dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Metoda CAD bardzo ciekawa a przedstawione przypadki świadczą o jej skuteczności (kurs GMD).

Lek. dent. Katarzyna Ziemiecka

Brak miejsc na część trzecią kursu w tym roku!

Lek. dent. Agnieszka Kowalczyk

Metoda obiecująca, warta polecenia.

Lek. dent. Magdalena Robaczewska

Metoda CAD zmienia współczesne leczenie ortodontyczne na bardziej biologiczne, z lepszą prognozą na stabilność efektu leczenia i zmniejsza ryzyko powikłań. Kurs (LB) przygotowany bardzo merytorycznie z wieloma wskazówkami praktycznymi.

Lek. dent. Michał Korzan

Bardzo jasno przedstawiona, niezwykle logiczna metoda. Pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…kurs wykorzystany na maxa.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Bardzo mi się podoba, chcę tak leczyć!

Lek. dent. Karolina Martyniuk

Metoda jest genialna. To jest prawdziwa ortodoncja

Lek. dent. Weronika Wąsiewska

Kurs (LB) bardzo ciekawy, otwiera oczy. Myślę, że będę stosować metodę u swoich pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Ziemiecka

Idealne połączenie. Praktyka i teoria. Dobre praktyczne rady.

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Super, ale już wiem, że będzie dużo pytań w trakcie prób Kurs Lip Bumper

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Metoda do wprowadzenia w praktyce.

Lek. dent. Magdalena Ożóg

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Duża ilość ciekawych przypadków i rozwiązań, z których można czerpać inspiracje we własnej praktyce. Polecam szkolenie zarówno osobom początkującym w technice CAD jak i tym bardziej zaawansowanym, gdyż można na kursie rozwiać wiele swoich wątpliwości dotyczących leczenia tą techniką. Na trzecią część na pewno też się wybiorę. Rekomendacja od dr Greenfielda w pełni zasłużona!

Lek. stom. Magdalena Kania

Opinia bardzo pozytywna. Dużo teorii i przykładów.

Lek. dent. Joanna Pełeszyńska

Kurs mi odpowiadał. Duża cierpliwość wykładowcy i konsekwencja w wyjaśnieniach problemów zgłaszanych w trakcie wykładu i części praktycznej.

Lek. dent. Ewa Pawlak

Bardzo dobrze prowadzony kurs. Duża liczba zaprezentowanych przypadków. Trochę więcej praktyki by się przydało Kurs GMD/TPB

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Metoda wydaje się być najskuteczniejszą ze wszystkich mi znanych. Wieloletnia stabilność zachęca do spróbowania. Szkoda, że nie zdecydowałam się na kurs wcześniej. Bardzo dobrze prowadzony kurs.

Lek. dent. Małgorzata Stucka

Ciekawe przypadki, jasny przekaz informacji i doświadczeń własnych prezentowanej metody leczenia.

Lek. dent. Justyna Zaorska

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper), myślę że zacznę leczyć tym aparatem.

Lek. dent. Dorota Bizoń

Kurs (Lip Bumper) prowadzony przejrzyście, dużo przypadków, jasny przekaz informacji.

Lek. dent. Karolina Leszcz-Maciejewska

Bardzo fajny i dobrze zorganizowany kurs (GMD). Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób, daje wiele możliwości w leczeniu pacjentów.

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Łuk podniebienny genialny, prosty aparat do wszystkiego. Teraz wiem jak go wykorzystać!

Lek. dent. Klaudyna Pióro

Duża ilość praktycznej i teoretycznej wiedzy przekazana w przystępny, ciekawy i inspirujący sposób.

Lek. dent. Marzena Mosio

Mogę w 100% polecić kursy prowadzone przez Doktora. Technika CAD wyjaśniona w spójny i logiczny sposób. Wiele cennych praktycznych informacji wraz z analizą przypadków. Wszystko poparte wieloletnim doświadczeniem Doktora.

Lek. stom. Agnieszka Dębicka

Kurs (GMD) niesamowicie rozszerza horyzonty,bo daje realną alternatywę dla ekstrakcji. A chyba najbardziej motywujące jest to, że skoro ta metoda działa w Stanach, w Zakopanem, to zadziała też na innych podwórkach :)) I like it

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Kurs (Lip Bumper) bardzo praktyczny, rozwijający wątpliwości wiedzy teoretycznej, mobilizujący. Dziękuję.

Lek. dent. Klaudyna Pióro

Bardzo obiecująca, logiczna technika! Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązywać wiele trudnych zagadnień w trakcie leczenia ortodontycznego moich pacjentów (kurs GMD).

Dr n.med. Patricia Dergowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Bardzo logiczna i piękna w swej prostocie technika, która rozwiązuje problemy nurtujące ortodontów – jak ustawić bezpiecznie i stabilnie zęby, zapewniając właściwe obciążenie siłami żucia i piękny, szeroki uśmiech. Przebudowa mięśni powodujących wadę zgryzu – wspaniała zaleta lip-bumperów. Po dwóch latach stosowania techniki CAD bardzo polecam kurs, bo daje on komfort przywracania fizjologicznych warunków w jamie ustnej pacjenta, pięknie ukształtowanie łuków zębowych i radość pacjentów-bezcenne

Lek. stom. Małgorzata Niemkiewicz

Jestem zachwycona dopracowaniem Twoich przypadków. Zawsze po obejrzeniu Twojej pracy, wierzę, że kiedyś i ja zacznę tak pracować. Bardzo się cieszę, że byłam na tym kursie. Poukładałam swoją wiedzę, utwierdziłam, że idę we właściwym kierunku. Dziękuję i czekam na część trzecią.

Lek. stom. Magdalena Otwinowska

Też podłapałam kilka „perełek”. Przede wszystkim jednak upewniłam się, że jest to właściwa droga, bo daje świetne efekty i przynosi wiele satysfakcji. Jeden z nielicznych kursów, na którym nie przysypiałam po obiedzie, a to oznacza, że był niezwykle interesujący. Pokazałeś super przypadki! Czekam z niecierpliwością na trzecią część kursu.

Lek. stom. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Super kurs. Wszystko dopracowane. Jasny i czytelny przekaz informacji.Znam i stosuje technikę CAD od jakiegoś czasu, a na kursie znalazłam sporo info do wykorzystania w praktyce.Prośba o jak najszybsze zorganizowanie trzeciej części kursu!

Lek. stom. Sylwia Nawracała

Konkretne, obrazowe, proste, logiczne tłumaczenie.

Lek. stom. Karolina Leszcz-Maciejewska

Dobrze znać alternatywne metody leczenia.

Dr n.med. Joanna Witanowska specjalista ortodonta

Można leczyć bez ekstrakcji zębów! Polecam serdecznie kurs z GMD!

Lek.stom. Maria Radziwilska

Warta poznania alteternatywa.

Dr n.med. Maria Tarnawska specjalista ortodonta

Dziękuję za proste, genialne i sprawdzone rozwiązania (kurs Lip Bumper). W imieniu swoim i przyszłych pacjentów

Lek. dent. Krystyna Kołek

Kurs o tematyce lip bumper: profesjonalnie i inspirujaco! Przystepnie przedstawiona teoria poparta mistrzowsko prowadzonymi przypadkami klinicznymi. Godny polecenia kurs w samym sercu Krakowa.

Lek. stom. Michal Wiaderny specjalista ortodonta

Pracuję CAD od trzech lat, ale nadal miałam co notować. To są tak zwane „perełki” do wyłuskania. Polecam kurs każdemu kto chce się tej techniki nauczyć. Przekładasz język dra Greenfielda na nasze, polskie realia. Kawał dobrej roboty. Gratuluję!

Lek. stom. Magdalena Otwinowska

Polecam z całego serca szkolenie z Lip Bumper’a. Doktor niezwykle logicznie przedstawia technikę, dzieli się swoją ogromną wiedzą. Sam kurs jest także bardzo praktyczny, a każdy uczestnik jest pod okiem Doktora. Filozofia leczenia absolutnie na światowym poziomie. Dziekuję za wspaniały kurs, liczne porady i poświęcony czas!

Lek. dent. Maria Jach-Mierzwińska

Jestem zachwycona…jest tak wiele rzeczy nowych, jasnych, prostych i skutecznych. Zwariowany zawrót głowy! (kurs LB)

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Niezwykły kurs (GMD) o tym jak poprawiać naturę nie walcząc z nią.Logiczne szkolenie, poparte dokumentacją licznych przypadków i świetny instruktaż step by step jak uzyskać zamierzony efekt. Kurs obowiązkowy dla każdego lekarza o tym jak patrzeć na pacjenta holistycznie. Wielkie dzięki.

Lek. dent. Krystyna Kołek

Bardzo podobał mi się kurs. Leczenie tą metodą uważam za rewolucję i myślę, że pomoże ona moim pacjentom.

Lek. stom. Małgorzata Tomkalska specjalista ortodonta

Kurs bardzo dobry, profesjonalny wykładowca, temat jasno omówiony, wiele przypadków pacjentów, nie tylko zakończonych sukcesem, ale także popełnionych błędów. Doktor mówi o swoich niepowodzeniach i jak sobie z nimi radzić. Daje to nam wiarę, że nie należy się poddawać, tylko warto się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z innymi.

Lek. stom. Krystyna Wiśniewska specjalista ortodonta

Ciekawa i obiecująca technika leczenia zarówno jeśli chodzi o leczenie bezekstrakcyjne jak i o stabilność uzyskanych efektów. Mam nadzieję, że zmieni moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Lip bumper i GMD to prawdziwa, cudowna pomoc w leczeniu pacjentów. Wypełnia lukę w leczeniu uzębienia mieszanego i daje niewiarygodne możliwości leczenia bez usuwania zębów. Teraz trzeba iść do przodu…!

Lek. dent. Elżebieta Orzechowska

Kurs uważam jako podstawę dla każdego kto chce poznać prawdziwą ortodoncję. Dla mnie światełko w tunelu

Lek.dent. Dagmara Hartleb

Technika umożliwiająca bezekstrakcyjne wyleczenie większości pacjentów, niejednokrotnie ratująca życie. Analiza przypadków w oparciu o doświadczenie trafia z opisami i komentarzami do odbiorców – klinicystów

Lek. dent. Anita Śmiech

Kurs prowadzony w sposób czytelny, poparty wieloma przypadkami klinicznymi. Technika (CAD) przemawia do mnie. Przede wszystkim ze względu na efekt estetyczny, funkcjonalny, oraz małe prawdopodobieństwo recydywy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia do pacjenta – zgryz, profil, estetyka.

Dr n.med.lek.stom. Katarzyna Bindek-Sypień Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów.

Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów.

Lek.stom. Beata Wysocka

Technika bardzo inspirująca i innowacyjna. Myślę, że warto spróbować

Lek. stom. Marta Pakuła

Podobało mi się. Z niecierpliwością czekam na kolejne tematy.

Lek. stom. Agnieszka Jurecka

Wielkie podziękowania za szerzenie innego, lepszego myślenia, za skłonienie do refleksji nad „klasyczną” ortodoncją i za wysiłek włożony w przygotowanie cudownego kursu. Zdecydowanie za krótki kurs!… Kurs nabity wiedzą, merytorycznie doskonały. Wykładowca – wizjoner z pasją i ogromną chęcią podzielenia się wiedzą. Czysta współczesna ortodoncja, która niedługo będzie standardem.

Lek dent. Anna Stefaniak

Kurs (Lip Bumper) świetnie przygotowany. Wiedza i praktyka, która zrewolucjonizuje mój sposób leczenia i zapewni lepszą opiekę ortodontyczną moich pacjentów. Dziękuję.

Lek.stom. Karolina Olczak

Szkoda, że dopiero po tylu latach praktyki trafiłam na ten kurs. Mam nadzieję, że wykorzystam zdobytą wiedzę. Dziękuję.

Lek stom. Grażyna Pisarska

Bardzo dobry merytorycznie kurs, dobra część praktyczna. Wykładowca z ogromną wiedzą, dobrze umie ją przekazać. Metoda leczenia respektująca biologię, szanująca przyzębie.

Lek. stom. Joanna Herbasz

Świetne prowadzenie, doskonały kontakt z uczestnikami.

Lek stom. Ewa Brycka, specjalista ortodonta

Bardzo konkretne, bardzo szczegółowe podejście do tematu rozbudowy łuków zębowych, zwłaszcza dystalizacji. (Kurs-Lip Bumper)

Lek.stom. Michał Fuczko

Bardzo ciekawy kurs, dużo przypadków klinicznych.

Lek. dent. Joanna Jaśkiewicz

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że doktor pokazywał nie tylko sukcesy ale także przypadki, które nie zakończyły się sukcesem. Bardzo dobry przekaz i wyjaśnienie tematu.

Lek. stom. Małgorzata Przybysz

Kurs (GMD) dr Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. stom. Karolina Olczak

Świetny kurs omawiający krok po kroku metodę CAD. Wg mnie najbardziej przyjazną metodę leczenia ortodontycznego, gdzie współpracujemy z naturą a nie przeciwstawiamy się jej.

Lek. stom. Agata Łuczkowska, specjalista ortodonta

Filozofia CAD jest jasna, logiczna i zgodna z zamysłem natury. Musi w końcu wyjść z podziemia!

Lek. stom. Marzena Głębocka, specjalista protetyk

Kurs dr Piskorskiego jest godny polecenia niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Elżbieta Orzechowska

Zdobyłam ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo duża liczba przypadków prezentowanych na kursie potwierdza idee bezekstrakcyjnej wielokierunkowej rozbudowy łuków zębowych.

Tech. dent. Magdalena Rzeszowska

Wykład z bardzo dużą ilością fotografii oraz super poglądowe grafiki.

Lek. stom. Kalina Trautzel, specjalista ortodonta

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs dający inne spojrzenie na problem dystalizacji zębów.

Lek. stom. Elwira Kujawa

Nowe spojrzenie na temat okluzji i periodontologii (kurs GMD).

Lek.stom Michał Fuczko

Polecam wszystkim szkolenie z LB u dr Dominika Piskorskiego. Jest to zdecydowanie jedno z niewielu szkoleń praktycznych w Polsce na najwyższym poziomie, które wnosi do naszej praktyki nowe spojrzenie na ortodoncję i co najważniejsze jest to spojrzenie oparte o polskie a nie amerykańskie realia. Dr Dominik pokazuje na szkoleniu pewne schematy, dzięki którym osiągnął mistrzostwo w CAD, a jest to wiedza bezcenna dla każdego ortodonty. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. stom. Aleksandra Didik

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie „Wielokierunkowa Rozbudowa Łuku Zębowego”. Metoda otwiera nowe możliwości w ortodoncji, kurs bardzo dobrze przygotowany – merytoryczny, podparty wiedza i doświadczeniem prowadzącego. Panu Doktorowi chciałbym podziękować za pomoc i cenne uwagi podczas pracy nad aparatami. Kurs konieczny dla tych, którzy pragną się liczyć we współczesnej ortodoncji.

Tech. dent. Hubert Pietrzyk, Ortholab