Dzięki panu Dr. Piskorskiemu mam swój wymarzony uśmiech . Nie chodzi tylko o sam uśmiech ale inne rzeczy istotne podczas leczenia . Metoda leczenia która zastosował w moim przypadku sprawdziła się . Myślę, że w swojej dziedzinie jest najlepszym ortodonta spośród których celowałam . Nie żałuje swojego wybory . Polecam , na pewno nie zamieniłabym go na kogoś innego . Moje leczenie dobiegło końca . Została już tylko retencyjna szyna . Efekt przed a po diametralnie się zmienił . Może nie jest dużo rozmowny na temat tego co robi z nasza szczęka ale efekty tej pracy są widoczne .
https://goo.gl/maps/i4ogNRSb2MR2

Bogusia Stramek

Szczerze polecam dr.Piskorskiego każdemu kto chce… kto wymaga leczenia ortodontycznego… naprawdę warto poświęcić ten czas… To inwestycja w siebie w swoje zdrowie a za tym idzie szczęście. No a uśmiech… wtedy pozostaje się tylko szeroko uśmiechać. Polecam pełen profesjonalizm.

Małgorzata Skupień Nowobilska - Bukowina Tatrzańska

Kolezanki sa zachwycone Doktorem i mi zazdroszczą leczenia. Na nastepnym zebraniu przedstawie caly swoj przypadek wszystkim lekarzom. Mamy juz pacjentow dla Pana Doktora. Jeszcze raz dziekuje za to ze moglam byc w najlepszych rękach

Lek. stom. Sandra Bunk - Kraków

Dotkor Piskorski jest dobrym fachowcem.Jest specjalistą w dobrym znaczeniu tego słowa. W ortodoncji w tej dziedzinie, w której się specjalizuje jest polecanym lekarzem. Kompetentny,z dużą wiedzą, którą potrafi wykorzystac w praktyce.Efekty leczenia w bardzo krótkim czasie.Doktor wprowadził nowatorską technikę leczenia (CAD)- która działa bez ekstrakcji zebów. Polecam.

Krystian B. (7 września 2015) - znanylekarz.pl

Najlepszy dentysta w Małopolsce. Tak stwierdzał każdy stomatolog oglądając jego dzieło w mojej jamie ustnej przez ostatnią dekadę. Po rocznych poszukiwaniach dentysty który podejmie się leczenia trafiłem do dr D. Piskorskiego. Miałem korony na górnych jedynkach które opadły o połowę swojej wysokości, a w jednej z nich złamany korzeń. Inni dentyści proponowali: 1) Spiłowanie 4 przednich dolnych zębów w celu wykluczenia ze zgryzu górnych jedynek (na szczęście po pierwszej wizycie uciekłem) 2) założenie mostu opartego na dwójkach z gwarancją 3 miesięczną (wiązało się to ze zniszczeniem 2 dobrych zębów) 3) Zastosowanie nowatorskiej techniki wszczepu kostnego cena na tamten okres 4000zł i szansa przyjęcia 40% Dr Piskorski założył mi aparat ortodontyczny i za jego pomocą ustawił wszystkie zęby prawidłowo oraz wyciągnął złamany korzeń co pozwoliło mu osadzić koronę na jego pozostałej części. Korony jedynek połączył z dwójkami retajnerem i tak wytrzymało to 10 lat. Oprócz aparatu i koron także usunął ósemki, założył kilka plomb i wykonał leczenie kanałowe. Do dziś wszystko się trzyma. Na wizyty dojeżdżałem z Krakowa, bywało że na fotelu trzymał mnie 3 godziny. Teraz gdy zgłosiłem się do niego w celu wymiany korony na nową, polecił mi innego dentystę specjalistę w dziedzinie implantologii. I to jest chyba największy jego atut, że jego priorytetem jest dobro pacjenta, a nie własny przychód.

Anna (3 marca 2015) - znanylekarz.pl

Do doktora Piskorskiego trafiłam dzięki znajomej.wcześniej inna ortodontka nastawiła mnie na odcinanie wędzidełek,czystą masakrę i aparat przez conajmniej 2 lata.doktor na wstępie stwierdził,że wędzidełka nie ma sensu ruszać,zapowiedział,że ponoszę aparat 1,5 roku i będzie elegancko.po półtora roku zdjęłam aparat,efekty rewelacyjne,utrzymują się już 2 lata,chociaż mój entuzjazm do zakładania na noc plastikowych,,szczęk”podtrzymujących zęby,nie jest zbyt gorący.wizyty u pana doktora były mniej więcej co miesiąc,co kilka wizyt wymienialiśmy drut,za każdym razem gumki.w poczekalni rozmawiałam też z kilkoma innymi pacjentami,wszyscy podobnie zadowoleni.sam pan doktor jest niezwykle uprzejmy,a przy tym niezły jajcarz.to znaczy..z poczuciem humoru.a pani Agatka jest przekochana 🙂 pozdrawiam i polecam!

chryzantemzlocisty (12 maja 2014)- znanylekarz.pl

Z tymi drucikami to się zgaszam :p Ale to drobiazgi w porównaniu z tym z czego mnie wyciągnął. Poprzedni ortodonta na dzień dobry powiedział mi, że nie powinnam się uśmiechać bo nieestetycznie wyglądam. Ponadto że mój przypadek jest beznadziejny, rezultaty niegwarantowane. Chciał mi skracać szczękę i śrubować. Wyszłam w takim stanie z gabinetu że pojechałam do domu z rykiem. Na szybko wyszukałam pierwszego lepszego byle innego ortodontę bo czas gonił (zaczęły mi wychodzić zęby…w tym wieku ! A te obok były zagrożone więc nie było żartów). W Zakopanem u dr D. Piskorskiego dowiedziałam się że czeka mnie trochę pracy ale wszystko jest do zrobienia i że absolutnie beznadziejna nie jestem pod żadnym względem. Trochę mnie to podbudowało bo byłam już w fatalnym stanie… Okazało się, że trafiłam szczęśliwie. Mimo wielu trudności (musiałam mieć zabieg kortykotomii :/) efekty są super. Aparat noszę już rok (może niedługo zdejmę :), wizyty mniej więcej raz w miesiącu, a co wizyta wybieram sobie kolor gumek na zamki czy jak to tam się zwie 🙂 Nie ma problemu jak czasem nie mogę dojechać na czas albo muszę przełożyć wizytę. Sam Pan doktor choć grzeczny wylewny nie jest i wydaje się strasznie poważny i rzeczowy a jak się uśmiecha to tak jakby chciał to ukryć he he :p ale wydaje mi się, że zna się na tym co robi, skoro nikt mi nie chciał pomóc a On nie widział większego problemu.

Gość (7 września 2010) - znanylekarz.pl

Najlepszy ortodonta u jakiego byłam. Jedyny z posród trzech, który zakonczył moje leczenie szybko i bezextrakcyjnie. Polecam.

Angelina Jaga (27 lipca 2009)- znanylekarz.pl

Jestem na poczatku leczenia u pana dr, i jestem przekonany ze to swietny specjalista

Mati (23 kwietnia 2009)- znanylekarz.pl

Bardzo konkretny, zdecydowany, pewny siebie… bardzo miły 😛 po prostu naj… już zdięłam aparat(nosiłam go około 14 miesięcy) i efekt jest super! teraz jeżdze na kontrole co rok… wolała bym częściej 😛 polecam bo warto!

Rikki (18 lutego 2009) - znanylekarz.pl

Polecam.Dr rzeczowy. Leczenie szybkie. Ceny umiarkowane. Efekt powalajacy.

wawka (4 lutego 2009)- znanylekarz.pl

Jestem zadowolona. Szybko, sprawnie, rzeczowo. Koniec leczenia w lutym. Naprawdę polecam, tym bardziej,że w moim mieście nie trafiłam na nikogo, kto podjąłby się leczyć moją wadę aparatem językowy.

Anna krak. (10 grudnia 2008) - znanylekarz.pl

Dobry lekarz, posiada dużą wiedzę, miły w kontakcie.

pacjentka (8 grudnia 2008)- znanylekarz.pl

Doskonały specjalista. Jeden z nielicznych w Polsce, który skutecznie leczy aparatami językowymi. Po 1,5 roku leczenia, moje zęby stały się moim atutem:))). Doktor jest perfekcjonistą. Wizyty umawiane są na godzinę, doktor zawsze ma czas. Polecam również jego żonę ,u której leczyłam zęby. Dr Ania jest przesympatyczna, nawet bardziej od swojego męża;) Razem tworzą doskonały team.

Joanna (25 listopada 2008)- znanylekarz.pl

Bardzo dobry ortodonta. Bardzo dobra organizacja pracy gabinetu. Jak w mało którym ,pacjenci umawiani są na konkretną godzinę. Opóźnienia zdarzają się bardzo rzadko. W każdym razie nie ma sytuacji, że czeka się 1,5 godziny na swoją kolej. W gabinecie i na stronie internetowej wisi cenik, zasady gry są jasne. Efekty leczenia bardzo mnie cieszą. Za 3 mce kończymy 🙂

Sylwia (29 listopada 2008)- znanylekarz.pl

Polecam Pana Doktora. Profesjonalista. DObra organizacja pracy w gabinecie. Pacjenci umawiani są na konkretną godzinę, rzadko są opóźnienia. Pan dr ma dla każdego czas. W poczekalni nie siedzimy sobie na głowie. Takie umawianie to rzadkosć wśród lekarzy. A w połączeniu wspaniale wyprostowanymi zębami, nie do przecenienia. Polecam. Sama zdejmuję aparat za 3 mce.:)

Sylwia Makowska (30 listopada 2008)- znanylekarz.pl

Kolezanki sa zachwycone Doktorem i mi zazdroszczą leczenia. Na nastepnym zebraniu przedstawie caly swoj przypadek wszystkim lekarzom. Mamy juz pacjentow dla Pana Doktora. Jeszcze raz dziekuje za to ze moglam byc w najlepszych rękach

Lek. stom. Sandra Bunk - Kraków

Szczerze polecam dr.Piskorskiego każdemu kto chce… kto wymaga leczenia ortodontycznego… naprawdę warto poświęcić ten czas… To inwestycja w siebie w swoje zdrowie a za tym idzie szczęście. No a uśmiech… wtedy pozostaje się tylko szeroko uśmiechać. Polecam pełen profesjonalizm.

Małgorzata Skupień Nowobilska - Bukowina Tatrzańska

Od dziecka kłopotałam się z ustawieniem zębów, aparatami, atrapami, kompleksami myśląc, że leczenie idzie w dobrym kierunku i ufając ortodoncie niestety zawiodłam się i miałam poczucie straconego czasu, pieniędzy, a przede wszystkim zdrowia i wyglądu. Moje zęby były ściśnięte i pochylone do wewnątrz, zmienił mi się profil twarzy, górna warga się zapadła, co sprawiało wrażenie jakbym w ogóle nie miała zębów. By naprawić powstałe szkody konsultowałam się z wieloma specjalistami, a Pan Dominik jako jedyny zdecydował się podjąć kolejnego leczenia i naprawić to, co zostało zniszczone i przywrócić mój uśmiech i pewność siebie. Dziś jestem mu za to bardzo wdzięczna i w końcu zadowolona ze swojego uśmiechu aż tak, że już nawet prawie zapomniałam przez co przechodziłam w sumie przez 6 lat.

Alicja Nieśmiałowska