Kim jesteśmy

Nazywamy się Anna i Dominik Piskorscy
Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy ortodontyczne Naszych Pacjentów. Trudne przypadki to nasz żywioł! Estetyka, prawidłowa funkcja zgryzu oraz stabilny efekt leczenia na lata, to nasz priorytet. Codzienna praktyka to wyzwania, kolejne cenne doświadczenia, a nade wszystko radość Naszych Pacjentów.

Nasz cel

to leczenie ortodontyczne bez usuwania zębów w oparciu o technikę CAD (Coordinated Arch Development®)- Wielokierunkowa Jednoczesna Rozbudowa Łuków Zębowych. Stosowana przez nas metoda pozwala uzyskać piękny, szeroki uśmiech, prawidłową funkcję zgryzu oraz stabilny efekt leczenia ortodontycznego bez usuwania zębów.

Nasz zespół

Dominik Piskorski doktor n. med. specjalista ortodonta

Dominik Piskorski
doktor n. med. specjalista ortodonta

Pasjonat ortodoncji. Nowe wyzwania i trudne przypadki to jego żywioł. Uwielbia czytać, szczególnie książki psychologiczne, historyczne i podróżnicze. W wolnych chwilach biega. Miłośnik czerwonego wina.

Więcej ...

Anna Piskorska lekarz stomatolog

Anna Piskorska
lekarz stomatolog

Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Jest perfekcjonistką w swojej pracy. Kocha zwierzęta, jej sznaucer zwyciężał na wielu wystawach krajowych i międzynarodowych. Uwielbia gotować i robi to wyśmienicie. Jest fanką kuchni paleo. Wychowuje synka Mikołajka.

Więcej ...

Agata Trybuła dyplomowana higienistka i asyst. stomatologiczna

Agata Trybuła
dyplomowana higienistka i asyst. stomatologiczna

Jest serdeczną, uśmiechniętą osobą. Jednym z filarów naszej praktyki. Jej pasją są podróże. Zna wszystkie zamki Europy i wszystkie szlaki Tatr.

Nasze szkolenia mają oficjalną rekomendację twórcy techniki CAD, doktora Raphaela L. Greenfielda D.D.S., M.Sc.

 

 

Dołącz do naszego zespołu!

Kochasz Tatry? Marzysz by mieszkać w najpiękniejszym miejscu w Polsce? Jesteś pasjonatem stomatologii? Chcesz rozwijać się w zespole gdzie stomatologię uprawiamy na poziomie haute couture? Szansa przed Tobą! Poszukujemy do współpracy stomatologów, pasjonatów endodoncji, protetyki i implantologii.
Napisz:

Przesłanie dr Raphaela Greenfielda twórcy bezekstrakcyjnej metody CAD

DR Raphael L. Greenfield D.D.S., M.Sc. do stomatologów i ortodontów: Nie usuwajcie zębów! Leczcie wg CAD! Pomożecie wielu dzieciom i odniesiecie sukces!

Kontakt

 • Rejestracja
  (+48) 508 718 508
 • Gabinet
  ul. Jagiellońska 23
  Zakopane
 • Przyjmujemy
  pon. - pt.
  godz. 11:00 - 17:00
 • Napisz do nas

Offcanvas Menu